Menü
Sepetiniz

Assassin's Creed Üçlü Paket PS4 - PS5

Assassin's Creed Üçlü Paket PS4 - PS5
Assassin's Creed 4 Black Flag:
Karayipler, 1715. Efsanevi korsanlar karalara ve denizlere hükmediyor, hazineleri yağmalıyor, imparatorlukları dize getiriyor. Bunlardan biri de Edward Kenway, cesaretiyle diğerlerinin saygısını kazanmış genç bir kaptan. Fakat onun altına ve şöhrete olan açlığı korsanların kurduğu her şeyi yerle bir edebilir.

Assassin's Creed Unity:
Paris, 1789. Fransa asırlar boyu ayrıcalıklı bir azınlık tarafından yönetilmiş. Ama artık yeter. Bu büyük günde Paris halkı zulme başkaldırıyor. Şimdi, tarihin en şiddetli ve kaotik devriminin tam ortasında Fransa'nın kaderi Suikastçı'nın kılıcının ucunda.

Assassin's Creed Syndicate:

Londra, 1868. Sanayi Devrimi zengin azınlığın cüzdanlarını şişirirken işçi sınıfı da hayatta kalma mücadelesi veriyor. Bu sırada, yeraltından iki Suikastçı çıkageliyor, işçilerin mücadelesini desteklemek, onları savunmak için..
Hemen Assassin's Creed Üçlü Paket PS4 - PS5 satın alarak bu eşsiz deneyime ortak olabilirsiniz.

Assassin's Creed Üçlü Paket PS4 - PS5
400,00TL
KULLANIM
Teslim DetaylarıSatın Aldıktan Sonra 1-48 Saat İçinde Whatsapp Üzerinden Teslim Edilir.Şirketimize Ait Olan Playstation Hesabı Olarak Verilir. PS4-PS5 Konsollarında Oynanabilir.
Ürün KullanımıŞirketimize Ait PSN Hesabı Olarak Verilir. Çevrimdışı Moda Alıp Oynanabilir.Güncellemeler Sorunsuz Yapılır.
Ürün TalimatlarıÜrün Bilgileri ve Kullanım Talimatları Siparişten Sonra Tarafınıza Gönderilecektir.Hesap Bilgilerinde (Eposta, Şifre vs.) Değişiklik Yapamazsınız. İade Yoktur. Ömür Boyu Garantilidir.
HediyeHesap içinden çıkan bonus oyunlar siz değerli üyelerimize hediyemizdir.

Yorumlar

Yorum Yap

Not: HTML'e dönüştürülmez!
Kötü İyi

İlginizi Çekebilir