Menü
Sepetiniz

Üyelik Sözleşmesi

– Kullanıcı; üyelik prosedürlerini yerine getirirken, Site’nin Hizmet’lerinden faydalanırken ve Site’deki Hizmet’lerle ilgili herhangi bir işlemi yerine getirirken Kullanıcı Sözleşmesi’nde yer alan tüm şartlara, Site’nin ilgili yerlerinde belirtilen kurallara ve yürürlükteki tüm mevzuata uygun hareket edeceğini, Kullanıcı Sözleşmesi’nde ki tüm şart ve kuralları anladığını ve onayladığını kabul, beyan ve taahhüt eder.

-Kullanıcı, yürürlükteki emredici mevzuat hükümleri gereğince veya diğer Kullanıcılar ile üçüncü şahısların haklarının ihlal edildiğinin iddia edilmesi durumlarında, OyunStock’un kendisine ait gizli/ özel/ ticari bilgileri gerek resmi makamlara ve gerekse hak sahibi kişilere açıklamaya yetkili olacağını ve bu sebeple OyunStock’dan her ne nam altında olursa olsun tazminat talep edilemeyeceğini kabul, beyan ve taahhüt eder.

-Eğer normal teslimat bir ürün aldıysanız; ürününüz minimum 3 dakika ile maksimum 96 saat aralığında eposta adresinize ürün bilgilerini içeren bir mail gönderilecektir. Ortalama teslimat süremiz ise 3 saattir. Bu süre tamamen yoğunluk ve tedarik ile alakalıdır. Eğer yoğunluk yoksa ve tedarikte sorun olmaz ise ürününüz 3 dakikada bile gönderilebilir. Fakat yoğunluk ve tedarikte sorun olması süreci maksimuma kadar çıkarabilir.

-Ürünlerde garanti hizmeti mevcuttur. Her ürünün garanti süreleri açıklamada belirtilmiştir. Olası problemlerde değişim süresi 5 dakika 72 saat aralığındadır. Olası stok problemlerinde bu süre uzayabilir daha ayrıntılı bilgiyi destek ekibinden alabilirsiniz.

-Her ürünün 3 adet değişim hakkı bulunur.

-Satın almadan önce veya sonra herhangi bir problemde, bizimle iletişime geçmeden şikayet sitelerinde paylaşım yapmayınız. İlk olarak instagram üzerinden veya teslimatın yapıldığı mailden bizimle iletişime geçiniz.

-Satın aldığınız ürünlerin açıklamasını dikkatlice okuyunuz. Açıklamada otomatik teslimat yapıldığına dair bir bilgi veriliyorsa satın aldıktan sonra ürün otomatik olarak mail adresinize gönderilir.

-Sitemize ödemelerinizi PayTR ödeme sistemleri aracılığıyla %100 güvence ile yapmaktasınız. Bilgileriniz korunur ve asla paylaşılmaz.

-Satın alınan ürünlerde para iadesi kabul edilmez. Olası problemlerde ürününüzün yenisi ile değişim yapılır.

-Hesap olarak satılan ürünler çoğunlukla 2.el hesap olarak satılmaktadır, oyun içerisinde belirli ilerlemeler mevcut olabilir. Satın alınan hesaplara para yatırılmasını önermiyoruz olası problemlerden OyunStock sorumlu değildir.

-Kayıt olurken veya  ürün satın alırken müşteri ad-soyad ve eposta kısmı yanlış girilmesi durumunda OyunStock sorumlu değildir.

-Sosyal mecralarda, şikayet sitelerinde, forumlarda vs. yerlerde kuruluşumuzu zedeleyen müşterilerin garantileri ne yazık ki yok sayılır.

-Kullanıcı’lar ve OyunStock hukuken bağımsız taraflardır. Aralarında ortaklık, temsilcilik veya işçi-işveren ilişkisi yoktur. Kullanıcı Sözleşmesi’nin onaylanması ve uygulanması sonucunda, ortaklık, temsilcilik veya işçi-işveren ilişkisi doğmaz.

-OyunStock “Kullanıcı Sözleşmesi‘ni değiştirme hakkını elinde tutar.